ECZ Otwock
  • Umów się online
Menu

Aktualności

Szkolenia: Cytologia szyjki macicy - kurs dla zaawansowanych

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock zaprasza cytomorfologów medycznych i patomorfologów

na szkolenie: Cytologia szyjki macicy- kurs dla zaawansowanych  w dniach 13 do 15 września 2021 roku.

Więcej informacji

Od 1 grudnia 2021 r., w naszej placówce działa poradnia chirurgii onkologicznej.
Do lekarza specjalisty można zapisać się za pośrednictwem infolinii 22 710 33 33
lub napisać mail rejestracja@ecz-otwock.pl .

 

W trosce o kompleksowość terapii i poszerzanie oferty- Europejskie Centrum Zdrowia Otwock, wprowadza konsultację fizjoterapeuty uroginekologicznego.

W dniu 22 września 2021 r., dr n. med. Łukasz Kownacki z Europejskiego Centrum Zdrowia Otwock wraz z Zespołem Muzeum Narodowego w Warszawie (MNW) reprezentował Polskę podczas 65-tej Konferencji Generalnej Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (IAEA ONZ), w sesji "Atoms for Heritage", która dotyczyła ochrony dziedzictwa kulturowego i naturalnego za pomocą technik jądrowych.

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock realizuje pilotażowy program

"PROFILAKTYKA 40 PLUS", umożliwiający skorzystanie z pakietu badań profilaktycznych dla osób od 40 roku życia.

W Europejskim Centrum Zdrowia Otwock wykonuje się zabiegi cystektomii radykalnej przy użyciu robota da Vinci.

12 czerwca br. na Polach Mokotowskich, odbył się piknik z okazji 2. urodzin kampanii ?PomacajSie?- Fundacji Kochasz Dopilnuj.

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock było partnerem merytorycznym wydarzenia. Tematami wiodącymi była profilaktyka i leczenie raka piersi, raka jąder, nerki oraz prostaty.

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock zaprasza cytomorfologów medycznych i patomorfologów

na szkolenie:

Cytologia szyjki macicy - kurs dla zaawansowanych

w dniach 13 do 15 września 2021 roku.

Więcej informacji

 

 

 

 

 

 

 

 

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock docenia postawę, waleczność i męstwo, jakie reprezentują polscy żołnierze podczas działań poza granicami państwa,  gotowi zapłacić najwyższą cenę - własnego zdrowia i życia  w imię tych wartości .

Pakiet przeznaczony dla osób, które przechorowały COVID-19 i nadal odczuwają jego skutki jak i osób,
które chorobę przebyły bezobjawowo, ale obawiają się możliwych powikłań. Utrzymujące się złe samopoczucie, zmęczenie, kaszel, uczucie duszności, zmniejszona tolerancja wysiłku, zaburzenia snu i pamięci -  
to tylko niektóre objawy powikłań po chorobie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkiego co najlepsze na Święta Wielkiej Nocy, wiosennych nastrojów, ciepłej, radosnej atmosfery,

miłych spotkań z Najbliższymi oraz smacznego jajka i mokrego Lanego Poniedziałku !

Gruczoł krokowy, nazywany prostatą, należy do układu męskich narządów płciowych. Może on przysporzyć nie lada problemów. Wśród mężczyzn w Polsce rak prostaty jest jednym z najczęściej występujących nowotworów złośliwych, a wzrost zachorowań niepokoi. W programie opowiemy o tym jak ważna jest wczesna diagnoza tej podstępnej przypadłości.
 
 

 

 

Od 19 lat członkowie kapituły wybierają laureatów prestiżowego plebiscytu "Pulsu Medycyny" - Listy Stu - najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie i systemie ochrony zdrowia.
W gronie znamienitych osób znalazły się nazwiska naszych otwockich Profesorów.

2021-03-08 Dzień Kobiet

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock  życzy Paniom wszystkiego najlepszego, zdrowia  oraz spełnienia marzeń.

ONKOROK  = profilaktyka, edukacja, pielęgnacja, rehabilitacja, innowacyjne leczenie

?Społeczeństwo jest bardziej ludzkie, jeśli potrafi bardziej zatroszczyć się o swoich słabych i cierpiących członków, a zdoła czynić to skutecznie będąc ożywione miłością braterską. Dążmy do tego celu i sprawmy, aby nikt nie został pozostawiony sam sobie, aby nikt nie czuł się wykluczony lub opuszczony.?- tak brzmi tegoroczne Orędzie papieża Franciszka w związku ze Światowym Dniem Chorego.

"Profilaktyki nowotworów powinno uczyć się w szkołach"
08.02.2021 r. Tygodnik Linia Otwocka

-Co możemy zrobić, żeby uchronić się przed rakiem? Przede wszystkim regularnie badać się. Nie ma lepszego sposobu, by o siebie zadbać ? podkreśla w rozmowie z ?Linią Otwocką? prof. dr hab. n. med. Cezary Szczylik, Ordynator Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii w Europejskim Centrum Zdrowia Otwock.

 

 

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock zawsze włącza się aktywnie w obchody Światowego Dnia Walki z Rakiem. Warto pamiętać, że pandemia nie zatrzymała innych chorób. Badania profilaktyczne to podstawa.

Pomimo pandemii COVID-19 w 2020 roku II Klinika Urologii CMKP ECZ Otwock, starała się i dalej stara, pomóc jak największej liczbie pacjentów onkologicznych.
Dzięki wytrwałości i zaangażowaniu lekarzy i pielęgniarek oraz personelu niemedycznego wykonaliśmy w tym roku 1504 operacji.

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock zakończyło pierwszy etap szczepień pracowników sektora ochrony zdrowia przeciwko COVID -19.

Nasze placówki
facebook youtube
USG DOPPLER, USG TARCZYCY, USG PIERSI, USG JAMY BRZUSZNEJ - REJESTRACJA 22 710 33 33 || W SZPITALU OBOWIĄZUJE ZAKAZ ODWIEDZIN ! PRZYPOMINAMY O PRZESTRZEGANIU ZASAD DOT. PRAWIDŁOWEGO, BEZPIECZNEGO ZACHOWANIA W ZWIĄZKU Z PANUJĄCĄ PANDEMIĄ KORONAWIRUSA (COVID-19).